Štartové listiny pretekov JŠ Envirokone & enviroCUP

I. kolo

SOBOTA 27.3.2021
začiatok: 9:00

1. úloha zameraná na korektný jazdecký sed
09:00 Riško Lupták TAMI
09:05 Viliam Mišik SISI
09:10 Lukáš Mišik FALCO
09:15 Maťko Lupták TAMI
09:20 Miška Pristašova DELKO
09:25 Paula Mišikova COLOR
09:30 Veronika Mišikova SISI
09:35 Adelka Jurčikova TAMI


2. úloha zameraná na správnosť vedenia koňa a rovnováhu jazdca
09:45 Zdenka Bartekova VINNY
09:50 Simonka Murckova FIBY
09:55 Lea Kurjanova SISI
10:00 Stelka Rakovická DELKO
10:05 Natalka Murckova VINNY
10:10 Simonka Kamoďová DARMA
10:15 Alžbetka Masarovičova SISI
10:20 Hanka Drozdova FIBY


3. úloha pre žiakov JŠ zameraná k príprave na SZVJ
10:35 3. C) Tánička Žižková MERCY
10:40 3. C) Miriam Lorencová CAESAR
10:45 3. D) Miška Roškova MELISA
10:50 3. D) Simonka Šimšajova SINDY
10:55 3. D) Ninka Kamenicka SANDY
11:00 3. C) Hanka Mišikova COLOR
11:05 3. C) Eliška Parakova MERCY
11:10 3. C) Janka Plavcova CAESAR
11:15 3. C) Lenka Molnárova LADY
11:20 3. A) Ella Janičkova SISI
11:25 3. D) Nina Šmatlankova MONTY
11:30 3. B) Paťka Slovakova CHERRY
11:35 3. D) Barborka Janičinova MERCY
11:40 3. C) Veronika Kocelova CAESAR
11:45 3. D) Sofia Filipovičova SANDY
11:50 3. B) Ella Šebo SINDY
11:55 3. C) Viktoria Papankova MELISA
12:00 3. D) Rachel Szamosova MERCY


4. (A,B,C) úloha pre žiakov JŠ zameraná k príprave na SZVJ pre PONY
A) výška skokov do 15 cm
12:15 Laura Krajčovičova LILLA
12:20 Hanka Chinoradska SINDY
12:25 Hanka Janičinova DELKO
12:40 Adelka Labancova LILLA
12:50 Adriana Arpai DELKO

B) výška skokov do 25 cm
12:55 Ivka Rehakova SINDY

C) výška skokov do 40 cm


5. (A,B,C,D,E,F,G) úloha
A) výška skokov do 15 cm
13:00 Emmka Dobiašova CAESAR
13:05 Tánička Žižková MERCY

B) výška skokov do 25 cm

C) výška skokov do 35 cm
13:10 Miška Bečanova SANDY

D) výška skokov do 45 cm

E) výška skokov do 55 cm
13:15 Dominika Stružova VINNY
13:18 Bianka Bohačikova

F) výška skokov do 65 cm
13:20 Lucka Stružova MONTY
13:25 Sonička Šimečkova WANDY
13:30 Terka Kotrikova COLOR
13:45 Viky Kulcsarova MONTY

G) výška skokov do 70 cm
13:50 Dianka Szolnokova FESTINE/CARDUS
13:55 Naťaška Zemanovičová PEACE PIPE
14:05 Zaira Mosznyak FRIGO
14:20 Lea Janíčkova CARDUS

H) výška skokov do 80 cm
14:25 Sofka Mosznyak WANDY
14:30 Lea Janíčkova CARDUS
14:35 Naťaška Zemanovičová PEACE PIPE